Sportwerkgever

30 oktober: ledenberaad nieuwe CAO Sport

30 oktober: ledenberaad nieuwe CAO Sport

Na een periode van drie jaar (2016-2018) loopt de huidige CAO Sport af op 31 december 2018. In de afgelopen jaren is aan de hand van het meerjarenbeleidsplan gewerkt aan de contouren van de nieuwe cao. Daarvoor is ook veel input verkregen uit de bijeenkomsten die zijn georganiseerd in voorgaande jaren: 4 bijeenkomsten ‘Moderniseren CAO Sport’, sessies over duurzaam presteren, de denksessie ‘De ultieme CAO Sport 2019’ en meer.

ARNHEM - 4 oktober 2018

30 oktober: ledenberaad nieuwe CAO Sport

Na een periode van drie jaar (2016-2018) loopt de huidige CAO Sport af op 31 december 2018. In de afgelopen jaren is aan de hand van het meerjarenbeleidsplan gewerkt aan de contouren van de nieuwe cao. Daarvoor is ook veel input verkregen uit de bijeenkomsten die zijn georganiseerd in voorgaande jaren: 4 bijeenkomsten ‘Moderniseren CAO Sport’, sessies over duurzaam presteren, de denksessie ‘De ultieme CAO Sport 2019’ en meer.

In een aantal gevallen leidt dit tot aanpassingen van de cao. In andere gevallen gaat het om aanvullingen op de cao-teksten, bijvoorbeeld in de vorm van ondersteunende informatie en instrumenten. De precieze invulling van de nieuwe cao is uiteindelijk aan de leden van de WOS. Voorafgaand aan de start van de cao-onderhandelingen praten we onze leden dan ook graag bij tijdens de ledenraadpleging. Met uw input kan de werkgeversdelegatie in november beginnen met de cao-onderhandelingen.

Praktische informatie

Datum: Dinsdag 30 oktober 2018
Tijd: 13.00 - 15.00 uur
Lokatie: NDC Den Hommel

 

Bent u als WOS-lid aanwezig?

Als WOS-lid vragen wij u zich aan- of af te melden viahet aanmeldformulier ledenraadpleging. Wij ontvangen uw reactie graag uiterlijk 23 oktober as. zodat wij rekening kunnen houden met het aantal beschikbare plaatsen.

Save the date voor WOS-leden

Donderdag 29 november aanstaande vindt voor WOS-leden de Algemene Vergadering plaats vanaf 17.30 uur op een locatie in het midden van het land. Tijdens deze bijeenkomst zullen wij onze leden op de hoogte brengen van de voortgang van de cao-onderhandelingen. Wilt u deze datum en tijd vast reserveren in uw agenda?

Nieuwsarchief

Nieuws

Nieuwsbrieven